Op zoek naar leuk werk?

Kijk dan op eerst eens bij Humanitas Deventer

Veilig werken bij Humanitas Deventer

Uiteraard werken we bij Woon- en Zorgcentrum Humanitas Deventer veilig. Indien situaties daar om vragen hanteren wij per direct alle richtlijnen van de overheid om iedereen veilig te kunnen laten werken.

Uitdagende vakantiebaan?

Zorg / Voeding / Huishouding

Ben je klaar voor een geweldige zomer en wil jij graag de handen uit de mouwen steken? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Bij Woon- en Zorgcentrum Humanitas krijg je de kans om de bewoners een “warme zomer” te bezorgen! Er zijn in deze periode diverse functies te vervullen, afhankelijk van je achtergrond en opleiding. Volg je een opleiding in de zorg, dan is dit een geweldige kans om ervaring op te doen binnen je vakgebied. Volg je geen opleiding in de zorg, maar lijkt het jou leuk om klaar te staan voor onze bewoners, dan kun je bij ons een korte training volgen tot zorgondersteuner.

Daarnaast hebben wij ook mogelijkheden voor jou binnen ons team voeding en ons team huishouding. Een vakantiebaan bij Humanitas betekent werken met fijne collega’s in een gezellige en collegiale sfeer. Wij bieden jou afwisselend werk met een goed salaris. Het is enorm gezellig om een band op te bouwen met onze bewoners.

Een vakantiebaan bij Humanitas betekent een goed salaris en een afwisselende en verantwoordelijke functie. Er zijn in de zomerperiode diverse functies te vervullen, afhankelijk van je achtergrond en opleidingsniveau.

Wat wij vragen

Affiniteit met de zorg en de juiste instelling, motivatie en gezelligheid voor onze bewoners. Ervaring is geen must, indien nodig is begeleiding aanwezig.

Nieuwsgierig geworden?

Kijk dan verder op onze website en meld je snel aan! Voor vragen kun je terecht bij een van onze HR-medewerkers via onderstaande knop.

Mail voor meer informatie!